Od potencjału do wielkości biuro@instytutdidaskalos.pl
Zaznacz stronę

Seminarium: Zasada zatrzymywania się

Podnieś swoje życie na wyższy poziom poprzez opanowanie sztuki zatrzymywania się.

Andrzej Mytych

Czy praktykujesz w swoim życiu zasadę zatrzymywania się?

Czy słyszałeś o sztuce zatrzymywania się?

Dzisiejsze społeczeństwo na każdym kroku daje nam do zrozumienia, że jeśli chcemy być ludźmi sukcesu to musimy przyśpieszyć, żyć w szalonym tempie i zapracować się niemal do utraty zdrowia. Choć rada ta wydaje się sensowna, to tak naprawdę do życia większości ludzi często wnosi jedynie przemęczenie, spustoszenie i zaprzęga ich do kieratu gonitwy szczurów.

Seminarium Zasada zatrzymywania się wbrew współczesnym trendom uczy odmiennego paradygmatu. W rzeczywistości, jeśli chcesz stać się człowiekiem sukcesu, to powinieneś opanować sztukę celowego zatrzymywania się.

Zasada zatrzymywania się

Jeśli chcesz stać się człowiekiem sukcesu, powinieneś wypracować w swoim życiu dyscyplinę potrzebną do regularnego zatrzymywania się, by odpocząć, rozmyślać i poddawać ocenie.

Czy chciałbyś podnieść swoje życie na wyższy poziom?

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to powinieneś zdawać sobie z tego sprawę, że nie doprowadzi cię tam tylko i wyłącznie ciężka praca i życie w zawrotnym tempie. Może nadszedł czas, aby zapoznać się ze sztuką zatrzymywania się? Zrozumienie tej praktyki może rewolucyjnie przeobrazić całe twoje życie.

Weź udział w tym seminarium i dowiedz się, dlaczego i w jakim celu należy się zatrzymywać, a potem wykorzystaj potęgę zatrzymywania się, aby wynieść swoje życie na wyższy poziom.

Pomogą ci w tym konkretne ćwiczenia, które zostaną przeprowadzone w części warsztatowej.

Każdy uczestnik seminarium otrzyma pakiet autorskich materiałów szkoleniowych. W pakiecie znajduje się ćwiczenie, które pomoże Ci zatrzymać się i przeanalizować Twoje życie, a także znaleźć swoje własne zastosowanie dla zasady zatrzymywania się.

Czy jesteś gotowy zatrzymać się, przemyśleć swojej życie i wzbić się w miejsce, w którym jeszcze nie byłeś, ale całym sobą czujesz, że powinieneś się w nim znaleźć?

Jeśli tak, to uczestnictwo w seminarium Zasada zatrzymywania się prawdopodobniej będzie najlepszą inwestycją w Twoje życie.

Podnieś swoje życie na wyższy poziom poprzez opanowanie sztuki zatrzymywania się.