Od potencjału do wielkości biuro@instytutdidaskalos.pl
Zaznacz stronę
YouTube player

Zachęcam Cię do zatrzymania się na chwilę, aby zastanowić się nad swoimi finansami. Dzisiaj chciałbym wspomnieć o dźwigni hojności.

Hojność rodzi hojność. 

Sue Mosteller

Jest to ważne spostrzeżenie odnośnie świata naszych finansów, a także reguł stojących za powodzeniem. Ludzie hojni doświadczają obfitości, powodzenia i dobrostanu, natomiast ludzie skąpi prędzej, albo później doświadczą jakichś wymiarów ubóstwa. Nie bez powodu mówimy: Chytry dwa razy traci. Pragniesz niezwykłego przełomu w obszarze finansów? Jeśli tak, to wypróbuj dźwignię hojności, a może naprawdę zaskoczyć cię to, co się stanie.

Inwestując w innych i pomagając im, inwestujemy w siebie i pomagamy sobie. Każda chwila, w której okazujesz hojność to fenomenalna inwestycja, kiedy wygrywasz zarówno Ty, jak i ten, w którego inwestujesz. Dlatego też zachęcam Cię – wprowadź już dziś do Twojego życia małą zmianę, która przełoży się na Twój wielki przełom – użyj dźwignię hojności. Bądź mądrym inwestorem!

tim-mossholder-bo3SHP58C3g-unsplashHojność i hojne życie jest ekscytującą przygodą. Możesz tę podróż zacząć od zmierzenia się z kilkoma ważnymi pytaniami:

  • Jak Ty definiujesz hojność?
  • Czy doświadczyłeś już kiedyś hojności?
  • Co to dla Ciebie oznaczałoby doświadczyć hojności? Jakiej hojności chciałbyś doświadczać?
  • Na ile powinieneś być hojnym człowiekiem, aby doświadczać takiego poziomu hojności?
  • Od czego możesz zacząć?

Photo credit: Photo by Tim Mossholder on Unsplash

Zobacz inne wpisy w tej kategorii:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *