Seminarium: Sztuka zatrzymywania się

Sztuka zatrzymywania się, Kraków, Marzec 14

Serdecznie zapraszamy do Krakowa wszystkie osoby, które pragną coś w swoim życiu zmienić i wprowadzić pozytywne zmiany. Tym razem proponujemy unikalne seminarium na temat świadomego praktykowania zatrzymywania się.

Czy słyszałeś o sztuce zatrzymywania się?

Dzisiejsze społeczeństwo na każdym kroku daje nam do zrozumienia, że jeśli chcemy być ludźmi sukcesu to musimy przyśpieszyć, żyć w szalonym tempie i zapracować się niemal do utraty zdrowia. Choć rada ta wydaje się sensowna, to tak naprawdę do życia większości ludzi często wnosi jedynie przemęczenie, spustoszenie i zaprzęga ich do kieratu gonitwy szczurów.

Seminarium „Sztuka zatrzymywania się” wbrew współczesnym trendom uczy odmiennego paradygmatu. W rzeczywistości, jeśli chcesz stać się człowiekiem sukcesu, to powinieneś opanować sztukę celowego zatrzymywania się.

Ta filozofia myślenia jest związana z następującą zasadą sukcesu:

Jeśli chcesz stać się człowiekiem sukcesu, powinieneś wypracować w swoim życiu dyscyplinę potrzebną do regularnego zatrzymywania się, by odpocząć, rozmyślać i poddawać ocenie.

Czy chciałbyś podnieść swoje życie na wyższy poziom?

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to powinieneś wiedzieć, że nie doprowadzi cię tam tylko i wyłącznie ciężka praca i życie w zawrotnym tempie. Może nadszedł czas, aby zapoznać się ze sztuką zatrzymywania się? Zrozumienie tej praktyki może rewolucyjnie przeobrazić całe twoje życie.

Mówcy

  • Tomasz Tomkowicz
  • Renata Białek
  • Andrzej Mytych

Organizatorzy

Instytut Rozwoju Didaskalos

Kościół Jezusa Chrystusa

Data

14.03.2020

Czas trwania seminarium

Rejestracja 9:45 -10:00

Seminarium 10:00 – 14:30

Miejsce

Golikówka 12, 30-723 Kraków

Rejestracja i opłata

Wymagana wcześniejsza rejestracja i opłata w wysokości 50 zł. W cenie konspekt.

Link do rejestracji: kliknij link

Wydarzenie na Facebook

Uprzejmie informujemy, że rejestracja zostanie zamknięta dnia 11 marca. Po tym terminie nie będzie można zarejestrować się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>