0

Zaproszenie na Konferencję dla pracowników służb dziecięcych!

37571951_1769105053143395_5410568751735111680_nKonferencja Przyszłości 2018 dedykowana jest wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób działają w służbie dla dzieci oraz rodzicom i pastorom. Chcielibyśmy zaprosić tych, którzy patrząc dziś na Kościół widzą potrzebę przygotowywania następnych pokoleń do tego, aby poprowadzić Kościół Przyszłości – większy, silniejszy i pełen owoców działania Wszechmocnego Boga.

Czy marzysz o tym, aby dzieci w Twoim kościele były pełne pasji dla Boga? Czy chciałbyś, żeby dzieci z radością chodziły na nabożeństwa w swoim Kościele, podekscytowane tym, co ich czeka? Czy Twoje serce porusza wizja dzieci, które korzystają z mocy Ducha Świętego? Czy chcesz, żeby rodziny z dziećmi przyłączały się do Twojego Kościoła także ze względu na służbę, jaką możesz zaoferować następnemu pokoleniu? Czy myśląc o Kościele Przyszłości zastanawiasz się jak sprawić, aby dzieci z Twojego Kościoła pokochały Boga całym sercem i chciały Mu służyć na każdym etapie swojego życia?

Jeśli pragniesz tego wszystkiego, wierzymy, że Konferencja Przyszłości może być czasem zainspirowania wizją niezwykłej, pełnej mocy i dobrych owoców pracy wśród dzieci. Będziemy również wyposażać w potrzebne narzędzia, aby budować Kościół Dziecięcy. Planujemy sesje na temat uwielbienia z dziećmi, modlitwy, która przenosi góry, poprowadzimy nabożeństwo w konwencji dziecięcej. Podzielimy się również wieloma świadectwami, rozpalimy wizję i zachęcimy do wystartowania Kościoła Dziecięcego, albo do wytrwałości w służbie dla następnych pokoleń.

Wierzymy, że razem możemy  zbudować Kościół Dziecięcy w Polsce, służbę, która już teraz tworzy PRZYSZŁOŚĆ naszego kraju!

Zapraszamy do odwiedzenia strony Ruch Kościoła Dziecięcego (https://www.facebook.com/events/1443183352451334/), tam można znaleźć więcej informacji i zarejestrować się na Konferencję Przyszłości.

Magda Szostak

Ruch Kościoła Dziecięcego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>